O nas

Nasza firma powstała aby zapewnić dostęp wszystkim pacjentom do sieci ekspertów znanych z innowacyjnych badań, publikacji oraz udanych przypadków postawienia alternatywnej diagnozy wraz z opracowaniem skutecznej metody leczenia trudnych przypadków medycznych. Rozwijamy także usługi związane z telemedycyną.

Jesteśmy podmiotem wykonującym działalność leczniczą, zarejestrowanym pod nr 000000239080.

Ze względu na obecnie panująca pandemię obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania usługami medycznymi na odległość.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz dostępowi do szerokiej ogólnopolskiej sieci medycznej zapewniamy profesjonalne i szybkie konsultacje, przy wykorzystaniu wszystkich nowoczesnych kanałów komunikacji, zarówno w ramach podstawowej opieki zdrowotnej jak i wysoko specjalistycznej.

Kim są nasi eksperci?

Nasi eksperci to polscy lekarze znani na całym świecie ze swojej wiedzy. Jako część społeczności medycznej posiadają nienaganną historię w renomowanych ośrodkach zdrowia zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nasza usługa Drugiej Opinii Medycznej oferuje pełny przegląd diagnozy i planu leczenia, aby upewnić się, że jest ona odpowiednia.

Otrzymując od nas Drugą Opinię Medyczną, uzyskujecie Państwo dostęp do zespołu ponad 300 lekarzy z całej Polski.

Wszystko to jest dostępne w bardzo prosty sposób m. in. z telefonu, z dowolnego miejsca co przekłada się na to, że nie potrzebne są bezpośrednie spotkania.

WE4MED Sp. z o.o.

Biuro: al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

NIP: 527-295-29-35

REGON: 388447559

KRS: 0000889693